Ubytování Nové Hrady

rodinná pohoda


Úvod  » ubytování  » aktuality


Aktuality


Jana a Tomáš Zemanovi

Jana a Tomáš Zemanovi


Zavítejte do zavedeného penzionu v Nových Hradech, kde pro Vás mohou začínat i končit výlety po dosud neobjevených zákoutích novohradských hor. Nabízíme Vám kvalitní ubytování v moderně zařízených pokojích, parkování v prostorách penzionu, klidné posezení na zahradě, na slunné terase či v pergole. Rádi Vám doporučíme vína z naší vinotéky, na snídani pro Vás připravíme domácí pomazánky,  marmelády a vynikající koláče od Adélky a přidáme nejeden tip na zajímavý výlet.

Věříme, že u nás budete spokojeni, stejně jako naši stálí hosté,protože čerpáme z dlouholetých zkušeností z mezinárodní gastronomie. Život je krátký na to, abychom pili špatné víno, jedli špatné jídlo a špatně spali.

                                                                                               Jana a Tomáš Zemanovi


Vítejte

Vítejte


Naši milí hosté,

rádi pro Vás připravíme snídaně z našich a lokálních surovin. Pečivo si sami pečeme, marmelády s láskou vaříme. Těšíme se na Vás Tomáš, Jana, Adél a Adam.


Lavička v Terčině údolí

Lavička v Terčině údolí


Jsme rádi, že jsme mohli podpořit obnovu laviček v Terčině údolí tím, že jsme se stali donátory jedné z nich. Posedět na ní si můžete pod stromem svatebčanů a přečíst si motto, které je pro toto místo, myslíme si, typické.
Pošlete nám dotaz nebo poptávku ...

Bezpečnostní kód proti spamu je 1612.Copyright © 2024 | www.penzionuzemanu.cz | Ubytování Nové Hrady